Plastové okná

Salamander Industrie Produkte GmbH je medzinárodnou skupinou firiem s tradíciou už od roku 1885. Spoločnosť založil pán Jacob Siegle a začal vtedy v obuvníckom priemysle šitím obuvi. Dnes je Salamander Industrie produkt globálnym moderným hráčom s hlbokými koreňmi v tradícii.

Hlavným odborom Salamanderu sú okenné a dverné profily. Prostredníctvom svojich 6-tich výrobných závodov (hlavný závod v nemeckom Türkheime), obsluhuje Salamander dopyt po kvalitných okenných a dverných profiloch, po celom svete.

ZAPLAŤTE ROVNAKO ZA VYŠŠÍ ŠTANDARD

Plastové okná z vyrábané z profilového systému bluEvolution 82 sú moderným šesťkonorovým systémom firmy SALAMANDER. Osadenie stredového tesnenia v ráme ďalej zlepšuje tepelné a akustické vlastnosti okien. Moderný tesniaci systém navyše poskytuje spoľahlivú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Vďaka stredovému tesneniu bude váš dom komfortný v každom ročnom období. Veľká stavebná hĺbka rámu zaručí maximálnu tuhosť celého prvku a zároveň prispieva k dokonalej tepelnej i akustickej izolácii.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

TECHNICKÉ PARAMETRE PLASTOVÝCH OKIEN SALAMANDER 82 MD

Stavebná hĺbka rámu: 82mm
Konštrukčná hĺbka krídla: 82mm
Možnosť zasklenia: Izolačné trojsklo s teplým rámikom
Tesnenie: Možnosť čiernej a šedej
Počet komôr: Krídlo 6 / Rám 6
Zasklenie: 4/18/4/18/4 SWISSPACER Ug=0,5 W/m2K
Typ profilu: MD so stredovým tesnením
Línie profilu: Hranaté

Celkové hodnotenie: 8.5/10

TEPELNOIZOLAČNÉ VLASTNOSTI OKIEN SALAMANDER 82 MD

Izolačné schopnosti okien Salamander bluEvolution 82 MD sú nadštandardné. Hodnota Uw=0,86 spĺňa požiadavky nízko-energetických domov.

Uw = 0,86 W/m2K
Uf = 1,0 W/m2K
Ug = 0,5 W/m2K

FARBY A DEKORY OKIEN

ZÁKLADNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE

NEŠTANDARDNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE