Drevené podlahy Boen

Výhodou drevených podláh je primárne ich dlhá životnosť a vysoká odolnosť. Takáto podlaha je dokonale nadčasová, a to aj z pohľadu designu, drevo nikdy nevyjde z módy. Hodí sa nie len do interiérov s nádychom vintage, ale aj do tých rýdzo moderných. Prirodzená štruktúra dreva vždy dokonale zapadne, vybrať si ale samozrejme môžete dekor, ktorý sa páči najviac vám.

Drevené podlahy sú príjemne hrejivé na dotyk, preto napomáhajú zvýšiť komfort bývania. Drevo je tiež vhodné pre inštaláciu podlahového kúrenia, ak by sme chceli tepelnú pohodu v miestnosti ešte navýšiť. Súčasne vykazuje tento typ krytiny tiež minimálnu kročajovú hlučnosť.

Drevené podlahy Boen DesignWood tak predstavujú jedinečné podlahové krytiny odpovedajúce nárokom moderného človeka. Sú dostupné v celkom siedmych pôsobivých dekoroch, všetky v prirodzenom prevedení dreva.

S revolučnou patentovanou povrchovou úpravou LIVE PURE sa naviac nemusíte báť ani toho, že by bola nová podlaha píliš náročná na údržbu. Matný lak na povrchu chráni krytinu pred usádzaním prachu a špiny a súčasne jej dodáva prirodzený vzhľad olejovanej podlahy.

Stiahnite si katalóg vzorov podláh alebo nás navštívte osobne na predajni.

Veľa obľúbených vzorov máme priamo vystavených v našom showroome na Bottovej ulici 1 v Prešove (vchod z Levočskej ulice). Radi vám poradíme a tešíme sa na vašu návštevu!