O spoločnosti

Spoločnosť TOMDOOR vznikla už v roku 2006, avšak naše skúsenosti v oblasti dodávky a montáží bezpečnostných a interiérových dveri, či garážových brán, siaha do podstatne skoršej minulosti.

Skúseností od roku 2002

Naše prvé montáže sme usktočnili v roku 2002 a našou hlavnou podnikateľskou činnosťou voli predaj a montáže plastových okien, dverí, roliet a žalúzií. Neskôr v roku 2005 sme pribrali do nášho sortimentu aj široké portfólio rôznych druhov a typov garážových brán a od roku 2006 sa intenzívne venujeme aj predaju a montáži bezpečnostných dverí a čoskoro potom sme sa stali aj špecialistami na interiérové dvere a zárubne. Požiadavky klientov, aby si mohli zladiť interiér od vchodových, cez interiérové dvete až po podlahy nás priviedlo k rozšíreniu portfólia výrobkov aj o laminátové podlahy.

Overené značky

Od začiatka nášho podnikania je našou hlavnou hodnotou spokojnosť zákazníka. Tú je možné dosiahnuť skombnovaním kvalitných výrobkov s prvotriednou službou. Prvú časť podmienky dokážeme splniť vďaka tomu, že sme intenzívne dlho hľadali na trhu tých najspoľahlivejších dodávateľov s kvalitnými výrobkami, s overenými referenciami. Preto je našim partnerom práve spoločnosť Solodoor pre oblasť dverí a garážové brány odoberáme od renomovanej českej spoločnosti Kružík, ktorá prináša technologickú kvalitu, aj moderné možnosti dizajnu. Pri plávajúcich podlahách sme tak isto siahli po značke, ktorá je svojou kvalitou známa a overená, je ňou spoločnosť Egger.

Osobný prístup

Nás produkt by nemohol byť nikdy tak úspešný, keby ku kvalitnému výrobku nedokázal pribaliť aj odpovedajúce služby. O nášho zákazníka je postarané od prvého kontaktu, keď mu ihneď poskytneme spoľahlivé informácie a ponúkneme poradenstvo pri výbere vhodných dverí, čí brány. V našej predajni si potom pokojne prejdeme jeho potreby, navrhneme mu najvhodnejšiu kombináciu prvkov a pripravíme presnú cenovú ponuku, aby obidve strany mohli vstúpiť do spolupráce na základe jasnej dohody. Preto aj vopred bezplatne a nazáväzne zameriame miesto realizácie.

Licencovaná profesionálne montáž dverí a brány

Najdôležitejším krokom ku vašej novej bráne, či dverám, je jej odborná montáž. Zakladáme si na tom, že naši certifikovaní pracovníci, vykonajú postup montáže predpísaným spôsobom tak, aby zachovali kvalitu a trvácnosť spoľahlivého výrobku, ktorý ste si zakúpili. Dbáme aj na to, aby po montáži našou spoločnosťou miesto ostalo čisté a upratané. Poskytneme vám aj bezplatnú možnosť odvozu starých dveri tak, aby bol zákaznícky komfort čo najvyšší.

Certifikáty a záruka

Pri objednávaní bezpečnostných dverí si u nás alebo nášho obchodníka pokojne vyžiadajte písomnú objednávku, certifikáty, licenciu na prevádzkovanie technickej služby, ktorá je potrebná na oprávnenú montáž bezpečnostných dverí, záručné podmienky, záručný list ako aj faktúru. Záleží nám na tom, aby ste sa nestali obeťou neserióznych firiem, či jednotlivcov s neprofesionálnym prístupom, a len kvôli vidine nížšej celkovej ceny obstarania dverí neprišli o ich kvalitu, trvácnosť, či dokonca v niektorých prípadoch aj záruku.

Spolupráca s externými spoločnosťami

Práve vďaka postupnému úspešnému rastu našej spoločnosti sa vytvárajú ďalšie možnosti spolupráce s novými partnermi, preto v prípade vášho záujmu o spoluprácu v oblasti predaja a montáže bezpečnostných dverí, nás pokojne kontaktujte na t.č. +421 915 928 167 alebo e-mailom na info@tomdoor.sk . Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

V našej práci sa neustále vzdelávame a snažíme sa ponuku našich výrobkov a služieb dopĺňať o najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti. Vieme vypracovať ponuku a obslúžiť bytového zákazníka aj veľkú spoločnosť. Dodržujeme anonymitu našich klientov.