Ako pracujeme

Nás zákazník sa môže spoľahnúť na odladený. niekoľkokrokový proces, pri ktorom v každom bode sú zohľadnené požiadavky zákazníka aj naše potreby, dôležité pre kvalitnú a trvácnu montáž.

Výber designu

Pomôžeme vám vybrať časť dizajnu vášho domova, ktorý vám bude slúžiť veľkú časť života, preto by mal spĺňať rovnako funkčné, ako aj estetické požiadavky. Zo širokej ponuky produktov vám pomôžeme vybrať ten najvodnejší a obzrieť vopred si ho budete môcť aj na našej predajni. Môžete sa spoľahnúť na naše poradenstvo a skúsenosti v oblasti dodávanie, montáže a údržby bezpečnostných a interiérových dverí, garážových brán, či laminátových podláh.

Bezplatné a nezáväzne zameranie a nacenenie dverí

Zameriame vám vaše budúce dvere, či garážovú bránu, bezplatne a nezáväzne preto, aby sme mali čo najviac reálne informácie o možnostiach realizácie a vystavili vám čo najpresnejšiu cenovú ponuku. Obdive strany, my aj zákazník, teda pôjdeme do spolupráce s jasnými technickými a finančnými podmienkami a minimalizujú sa tak prekvapenia, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na termín a čas samostej montáže alebo na výslednú cenu.

Cenová ponuka na dvere alebo garážovú bránu

Pri príprave cenovej ponuky si so zákazníkom prejdeme všetky jej detaily, pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktoré parametre sú pre vás dôležité, či ktoré prvky by ste si určite mali, ako nevyhnutné, zakúpiť, prípadne v ktorých položkách je možná úspora tak, aby ste stále vo výslednom výrobku dostali svoj úžitok. Výsledkom tohto kroku je spoločná dohoda a prípadne vaša objednávka.

Profesionálna realizácia

Skutočne kvalitná spolupráca končí až profesionálnou montážou výrobky vo vašej nechnuteľnosti. Aby sa zachovala trvácnosť dverí či brány kvalitnej značky, je potrebné ich s rovnako kvalitnými nástrojmi a materiálmi osadiť správnym postupom. Naši pracovníci sú zaškoľovaní priamo dodávateľmi a musia splniť prísne kritéria, aby mohli montáž realizovať. Samozrejmosťou z našej strany je čistota po skončení prác a tiež odvoz starých dverí. Keď skončíme, zmení sa iba to, že budete mať namiesto starých dverí nové.

Referencie

Zaujíma nás, ako ste boli spokojní a tešíme sa z každej spätnej väzby a referencie od vás, pretože si stojíme za prácou, ktorú pre vás odvádzame. Názory a odporúčania našich zákazníkov si môžete pozrieť na našej facebookovej stránke alebo stránke Google my biznis, aby ste sa presvedčili o spoľahlivosti a kvalite Tomdoor.