Garážové brány

Spoločnosť Kružík s.r.o je už desaťročia spoľahlivým tradičným výrobcom sekčných garážových a priemyselných brán. Sekčné garážové a priemyslové brány Kružík uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka, najmnä z hľadiska kvality, ale veľkpozornosť značka venovala aj designu.

Brány Kružík sú vždy vyrábané z kvalitných panelov hrúbky 40mm s oceľovým povrchom s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťmi alebo tiež z hliníkových profilov.

 

VÝNIMOČNÝ DESIGN S DURA PRINT

Technológia tlače na bránové panely DURA PRINT využíva digitálnej atramentovej tlače na bránový panel s vytvrdzovaním UV lampou Pracuje v troch osiach s rozlíšením 360 dpi, čo umožňuje nadštandardne kvalitné rozlíšenie tlače. Možnosti tlače sú takmer neobmedzené a umožňujú vytlačiť napr. rôzne imitácie dreva, betónu, nerezových dekorov, ľubovoľné obrázky, fotografie, nápisy, logá firiem atď. Záruka na túto povrchovú úpravu panelov je 10 rokov.

STANDARD

 

Tradičné aj nápadité vzory dreva

EXKLUSIVE

 

Unikátne dekory vzácnych drevín, betónu, kovu aj kameňa.

INDIVIDUAL

 

Uvedené motívy sú chránené vlastníckymi právami našich zákazníkov, ale vy si môžete dať navrhnúť bránu podľa vlastného designu.

UNICO

 

Návrhy od dizajnérky Ivy Bastlová pre toho, kto sa nebojí vyniknúť.

NEXT GEN

Najrôznejšie materiály i nápady. To sú návrhy študentov dizajnu NEXT GEN.

RUSTIKÁLNY ŠTÝL

 

Pre vidiecke stavby a milovníkov tradícií.

VERTIKÁLNY ŠTÝL

Dajte dizajnu svojich brán nečakaný smer.

METAL

 

Metalické vzory nielen pre vyznávačov metalu.